tez mam sporo bo zostalem i dobieralemzeby usrednic, i analizujac sytuacje spolki nie oddam za bezcen. ponizej 1.4 nawet mi przez glowe nie przejdzie. moge poczekac spokojnie, bo erg to inwestycja, dobra inwestycja. a grac to moznana innych spolkach. .Pozdrawiam cierpliwych, madrych i inwestujacych z glowa.