tak tak zbieraja .......leszczy na ubranie ,zbierali jak było po 60 groszy a nie jak jest po 1zł ,maja dobra ,bardzo dobra strategie ,skoro tak twierdzisz to ustaw sie na 3 zł i tam szukaj jelenia na ubranie go po takiej cenie,szykuje sie NE ,bedzie tanio jak barszcz ,przeanalizuj taktyke Don Żela i sie przekonasz ,bedzie jazda w góre i bedzie korekta mocna ,ja mam papier i handlowałem nim ,ale z duza rezerwa nalezy czynic zakupy ,na krótki dystans no i stop los ustawic ,bo bedzie płacz,