firmy maja kase, ale czekaja na rozwoj wydarzen. nikt nie chce wyjsc przed szereg. na szczescie, to co teraz mamy sprawi, ze iles pseudoanalitykow i innych cwaniakow z domow maklerskich straci prace. brak zainteresowania gielda i uraz do niej zrobi swoje