Facaet..powtórz to jeszcze raz!!!? Prz...liłeś spokojnie 40% i jesteś zadowolony?!.
Kto takie spółki tak drogo kupuje.....to nienormalne! W życiu bym nie sprzedał z taką stratą!!
Po jakiego ch...ja!? Lepiej zostawić i poczekać choćby nawet długo! To i tak lepsze od nędznego depozytu bankowego!