W raporcie półrocznym pojawiła się taka wzmianka:
w dniu 25 marca 2011 roku podpisane zostało porozumienie pomiędzy Emitentem a Spółką z branży
tworzyw sztucznych, na mocy którego ERG S.A. przystąpi do rozmów mających na celu doprowadzenie
do zawarcia umowy nabycia udziałów firmy (dalej "firma") działającej w branży przetwórstwa tworzyw
sztucznych, w ilości co najmniej 51% udziałów firmy, po cenie ustalonej, opisanej i wiążącej w protokole
z negocjacji ustalonych w drodze negocjacji. Strony ustaliły, że negocjacje będą trwały nie dłużej niż do
31 grudnia 2011 roku. Emitent w okresie prowadzonych negocjacji posiada wyłączność na prowadzenie
rozmów.;
Pytanie na ile jest to jednoznaczne z podaniem nazwy firmy do wiadomości dopiero 31 grudnia 2011