Dnia 2011-08-28 o godz. 08:31 ~johnny77t napisał(a):
> podbitka będzie jeszcze przed walnym,a po walnym będzie
> konkretne info!!
co za brednie , dlaczego ludzi naganiasz ,akcje urosna ale nie teraz ,musi byc dobre info i Żelowy musi wyjść z papierka,wtedy ludzie powrócą na ta spółkę ,zeszmacił,ok bedzie podbitka i uwalenie kursu az sie wysypie Żelowy,wstretna spółka póki co,