Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: EMPERIA - DROGIE AKCJE - NIE KUPOWAĆ!

Zgłoś do moderatora
Popatrzcie co nadal dzieje się na STOOQ. Już 55 pozycja. Wiecie co będzie działo się w najbliższych dniach i tygodniach? Powtóka z Muzy. Tylko tutaj o wiele więksi gracze,o wiele większe interesy i pieniądze. Lubię takie wojny bo wynosza kursy spółek na bardzo wysoki poziom. Bardzo, bardzo.

Rozumię wasz żal i wściekłość ale mogliście kupić na początku zeszłego tygodnia. Prasa dawała wam szansę. Jutro będziecie zmuszeni do zakupu z luką startową. Tylko teraz to jedna z ostatnich szans do taniego zakupu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EMPERIA 0,00% 99,80 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.