to nie inwestorzy tylko spekuła która wypłoszyła drobnicę, jest tu kilku zajadłych naganiaczy na spadki kaziutek, dziki, bazalt, dexter ewidentnie tu umoczyli i chcą się odgryźć, albo ktoś im za to płąci. prześledźcie weekendowe nagonki i wszystko będziecie wiedzieli. kurs broni się sam jak widać jest opór od dłuższego czasu na 15gr i inaczej być nie chce. moim zdaniem do walnego będzie rosło. tyle z mojej strony.