no problem, sam umoczyłem 2 tysiaki w tym szicie po 10 gr.
Na szczęście, jest to ułamek mojego portfela, który już sobie odrobiłem gdzie indziej. Trzymam to nadal, ale cudów nie oczekuje, za to prawa poboru sprzedam. Straciłem zaufanie do tej spółki.