Dnia 2016-05-02 o godz. 19:57 ~Mici napisał(a):
> 10% emisji ma zjechać kurs do 10 gr ?
>
pamietaj, ze jeszcze 50 mln akcji (emisja bez PP dla przypomnienia) czeka na wprowadzenie do obrotu. Teoretycznie obejmowanych po 10gr, teoretycznie bo w praktyce moglo byc roznie.