Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Emcinsmed PP

Zgłoś do moderatora
Można się naprawdę załamać czytając takie posty. Intormacje o notowaniach PP nie są tajne i można je zdobyć w kilka minut. Oczywiście są już notowane od poniedziałku i będą notowane do 15 czerwca. Biorąc pod uwagę, że cena emisyjna akcji jest ustalona na 13 zł, a obecnie cena akcji na giełdzie spadła poniżej 13 zł, to Wasze PP nie mają żadnej wartości - no chyba że cena przed końcem notowań wzrośnie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EMCINSMED -0,85% 11,70 2021-10-15 12:50:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.