no i proszę można - można! kulczyk juz zwęszył biznes na czarnym lądzie i w zasadzie tylko tam rozwija nowe projekty bo to rynek perspektywiczny a jak widać ekipa z Elementala w cieme nie bici i kase też już tam czują - bardzo dobrze. z miła chęcią za 5 lat swój pakiet po kilkadziesiąt złotych oddam.