Jaki jest cel tego wątku?
Wypisuje jakieś banialuki że chcecie sprzedać po 40 zł, jak wiecie bardzo dobrze że nie ma chętnych co by chcieli zapłacić 19.90 czy nawet 18 zł.
Jak kogoś "zmusza sytuacja" i musi szybko pilnie sprzedać, to wiadomo że cena będzie koło 10 zł, a i na taką cenę chętnych do kupienia może za wielu nie być.