Rekord sprzedaży nowych traktorów w Polsce ponad 14000 szt a oni sprzedali 50 szt. Żałosne teraz szukają rynku zbytu w Tanzanii a jak chciałem kilka lat temu zobaczyć traktor w Lublinie to nie mieli salonu. To już koniec. Ro pieprzyli najnowszą odlewnie w Lubinie a teraz fabrykę.
Zresztą i tak to były traktory chińskie.
Kupiłem solis teraz new holand i trudno nich jadą uprawiać ziemię w Tanzanii. Na świecie nie ma już różnych producentów nawet Forda kupili włosi. Wszystkie traktory są w rękach rodziny włoskiej mają aby inne kolory. Zresztą nie wiadomo nawet co nie jest w rękach włoskiej mafii