Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,85 zł , zmiana od tamtej pory: 10,97%

Re: Eine gute Idee Kolegen

Zgłoś do moderatora
Drogi Trefnisiu, Drogi Prezesie,

Dla mnie możecie czekać nie do 4 czy 8, a nawet i do złotówki lub mniej. Pytanie jak nisko Dust zjedzie, a zjedzie znów najprawdopodobniej do 10,00. Natomiast Wy możecie czekać ile chcecie - pamiętajcie, to Wasze pieniądze :-)

Powodzonka Mordeczki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST -1,13% 13,15 2023-03-21 11:31:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.