Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,43 zł , zmiana od tamtej pory: -57,14%

Re: ECO5TECH .... nie inwestuje w mieszkania.! TYLKO DUŻE OBIEKTY.!

Zgłoś do moderatora
Zatem aby zaspokoić twoje wątpliwości:

https://legaartis.pl/blog/2022/03/25/ambasador-ukrainy-wspolpracujemy-z-polskim-rzadem-nad-przyjeciem-panstwowego-programu-ktory-zapewni-budowe-mieszkan-dla-ukraincow/

https://darlowo.naszemiasto.pl/na-budowe-mieszkan-dla-uchodzcow-mozna-uzyskac-dotacje-rzad/ar/c9-8737581

https://www.portalsamorzadowy.pl/gospodarka-komunalna/mieszkania-plus-dla-uchodzcow-nie-wszystkim-sie-to-podoba,358277.html

Wynika z tego, że mieszkania nie będą już dla jasia i grażynki, tylko dla przybyszów ze wschodu. Spokojna więc twoja głowa, rynek się nie załamie czym próbujecie tu straszyć od jakiegoś czasu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ECO5TECH -8,12% 1,47 2025-11-14 16:45:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.