Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Dziwna wycena

Zgłoś do moderatora
robert77 handel prawami poboru odbywa się w dniach 26-30 listopada. Po tym terminie jeżeli nie sprzedasz pp musisz wejść w emisję. Poczytaj o dokładnych terminach w prospekcie emisyjnym. Warto również dodać, że tzw. inwestorzy indywidualni są odnośnie tej spółki jedynie dostarczycielami gotówki i nikt się z nimi nie liczy, a straty jakie można tu wygenerować są ogromne. Powiem szczerze. Jeżeli ktoś nie jest umoczony niech trzyma się od tych papierów na kilometr. Jak znam życie niektórzy nie posłuchają mojego ostrzeżenia i niedługo ustawią się w coraz dłuższej kolejce tych którzy są na stracie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ROVESE -12,28% 2,00 2016-08-29 16:49:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.