Dla mnie to kompletnie nieistotne bo i tak kurs odpali dalej w górę. Jeszcze nie widziałem aby przy takim szlaczku jaki ułożył się ostatnio poszło w dół:) Watro kupić choć na ten jeden kolejny strzał choć moim zdaniem to nadal początek wzrostów. Wystarczy sobie pooglądać wykres z różnych perspektyw czasowych.