okaze sie
z rana pewnie bedzie podbitka
potem zobaczymy czy sypacz dalej bedzie zasypywac nas akcjami czy tez juz sie wysypal z wszystkiego
moim zdaniem powinien dac sobie na luz i sypac na innych poziomach
wczoraj z poczatku mialem wrazenie ze jednak ktos robi podbite majac solidne ukryte kupno na 1,5 zl
zobaczymy jak dzis bedzie
obroty duze a zatem moze byc blisko wyjasnenia sytuacji