Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,11 zł , zmiana od tamtej pory: -6,71%

Re: Dzisiaj dzień pinokia

Zgłoś do moderatora
Solidny i odpowiedzialny rząd nie pozwoliłby na podobne manipulacje oraz tak groteskowe zaniżanie kursu państwowej spółki, która bądź co bądź powinna być swoistym szyldem, wyznacznikiem jego sprawności działania. Ponadto utrzymywanie kursu na właściwym, wysokim poziomie, redukuje ryzyko przejęcia znacznej ilości cennych akcji przez wrogie, spekulujące tymi akcjami instytucje. Ale ten rząd zbyt wiele roztrwonił i rozkradł, doprowadził też do rekordowego zadłużenia oraz takiejże inflacji

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 2,93% 43,95 2023-09-27 17:03:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.