Po dzisiejszych wynikach PLW jestem spokojny, pomysł jest kasa u Prezesa jest. Tutaj będzie się działo chociażby po to żeby rynek zrozumiał że to grupa jest silna a nie PLW. Bo tak inwestorzy odpłyną z pozostałych spółek grupy. Tak jak Prezes powiedział fundom: Kupujcie akcje spółek zależnych !!!!