Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,50 zł , zmiana od tamtej pory: -42,05%

Re: Dzisiaj +40 %=

Zgłoś do moderatora
Hmm To nie jest tak 11 kwietnia wszystko wroci do normy, to sa zmiany niosace ze soba wielomiesieczne konsekwencje. Ludzie beda unikac zgromadzem, rzadziej podawac sobie rece, organizowac sobie czas w samotnosci lub w malym gronie. Czy to gry, appki , video streaming bedzie na czele branzy przez najblizsze kwartaly byc moze i lata. To nie jest gra o kilka % do gory a dlugoterminowy up trend.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA -1,40% 21,15 2022-01-20 14:24:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.