Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Dzisaj korekta ?????

Zgłoś do moderatora
Dnia 2013-05-21 o godz. 10:42 ~znachor napisał(a):
> Popyt chwilowo nam zgasl ale nie sadze, aby ktos w tej
> chwili blokowal wzrost - w jakim celu? Spolka jeszcze jest
> wciaz w promocji. Po finalnym infie licze,ze przysiadzie
> sie do nas kilku grubszych graczy i wtedy zacznie sie dziac
> ciekawie chociaz i teraz sa emocje. 500 tys akcji kupione w
> pol godziny to dawno tu nie widzielismy. Czekamy na umowe
> i tyle w temacie. Mnie najbardziej interesuje jakie obiekty
> stana sie ich wlasnoscia, przydalby sie jakis
> spektakularny zakup bo glosno byloby o nas. Z drugiej
> strony sama informcja o 200 mln usd i tak zrobi kolosalne
> wrazenie.


popyt zgasl na chwilke i juz gimbusy sprzedaja swoje wielkie pakiety bo nie rosnie haah:) spoko.przyjdzie info o umowie..i zakupach

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DEPEND -4,00% 0,24 2015-03-02 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.