Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  256,50 zł , zmiana od tamtej pory: -5,77%

Re: DZIŚ SPRZEDANE PKC

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-01-17 o godz. 11:13 ~Karol88 napisał(a):
> Dziękuję za rady, sprzedałem dziś PKC rano i wychodzę i nigdy nie wracam na tą spółkę.
> W 1 dzień straciłem tyle kasy że szkoda gadać.
> Nigdy więcej!
> Pozdrawiam
>

To jest tylko kilkanaście procent. Odpocznij sobie od giełdy, poucz się zarządzania ryzykiem a później możesz wracać. Ale nigdy więcej nie kieruj się radami z otwartego forum odnośnie tego co i kiedy kupować.

Pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.