Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,10 zł , zmiana od tamtej pory: 32,61%

Re: Dziś premierta Mi11

Zgłoś do moderatora
Życzę powodzenia i mam nadzieję, że cena dojdzie do 50zł i dywidenda będzie powyżej 4zł. Ja niestety wyszedłem, ze względu na maly obrót na akcjach. Z 168k z połowy zeszłego roku zrobiło się 270k, ale wychodziłem z tego 3 tygodnie. Trochę obawiam się spadku na giełdze w USA które może pociągnąć naszą giełdę w doł i wyjście z Eurotelu może byc wtedy bardzo problematyczne.

Powodzenia w zarabianiu. Ja przerzuciłem się na PZU i BP gdzie obrót jest dużo większy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROTEL 2,29% 49,20 2021-05-05 17:01:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.