Pisze Szerszeń do Fantaya, jaka Trakcja jest wspaniała, będzie hossa wręcz zuchwała, że pieniądze są na torach mówią już w telewizorach, że będziemy tu bogaci, że to wszystko się opłaci, a od dawna - to wiadomka Trakcja leci nam do dołka :-))) to specjalnie dla Was