Kolego 'jaka korekta? O czym ty piszesz? Wczoraj jedną transakcja w ciągu dnia' notowania ledwo się otwierają ' a niedługo ma być tribe?* słabo to wygląda na teraz ' jeszcze po drodze były prezes z akcjami' którymi wszystkich może zasypać? A nie mówiąc o ubranych po 14 zlotych czy wyżej'kazdy z nich czeka 'gdy tylko podbija kusr zaczną sypac bo są uwiezieni od dłuższego czasu' także póki co mamy plowe lipca a kurs jest w czarnej...mialobyc kiedyś tak pięknie a wyszło jak zawsze: