Możesz narysować ten trend spadkowy ? Czy to tylko pobożne życzenie spadkowego trola?Ja tu widzę boczniaka i akumulacje ktora dobiega końca. Wstęgi bolinngera wskazują na rychłe wybicie .
Wyniki z kwartału na kwartał coraz lepsze , spółka wygląda na okazję rynkową