Jak dla mnie to do 27.10 - sprawozdanie za III kwartał poleci w dół tak do 2,3 zł.
Ogłoszą 27.10 dobre dane (lepsze niż w II kwartale 2020), bo:
1) koniec wakacji kredytowych - więcej kasy wpłynęło w sierpniu i wrześniu;
2) ścieli koszty;
3) kredyty walutowe - zabezpieczone odpisami i ubezpieczeniemi;
4) kapitał własny Banku: 9.199.843.000 PLN (w IV kwartale 2019 r.: wynosił: 8.921.436.000 PLN - dane: https://www.bankier.pl/gielda/notowania/akcje/MILLENNIUM/wyniki-finansowe)
5) wszystko w necie - COVID może bankowi skoczyć;
6) najwięcej nowych klientów (wraz z przejętym bankiem);
7) tworzą nowy bank hipoteczny, który przejmie wadliwe kredyty frankowe;
8) ZYSK w II kwartale 2020 r. wyniósł: 108.138.000 PLN; (w IV kwartale 2019 r. kiedy nie było COVID-u, stóp procentowych na poziomie prawie 0%, zysk wynosił: 99.489.000 PLN, a w I kwartale 2020 r.: 77.798.000 PLN). Jak widać Bank jest dobrze zarządzany. Nie ma strat, nie ma problemów. Mała kara UOKiK (10 MLN - najmniejszą karę dostał właśnie Bank Millennium) - Zresztą kwota - śmiech na sali dla Banku. Wszystkie duże banki dostały, albo niedługo dostaną karę, bo UOKiK prowadzi postępowania już wobec PKOBP, PeKaO, Alior, itd.... Ale kary - śmiech na sali.
9) KURS euro i franka URÓSŁ, to i raty były dużo większe niż wcześniej;
10) Żadnego matoła z Rządu w Banku nie ma, to i decyzje stabilne...
11) Lubię ten Bank...
Ot i wszystko w temacie.