Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,27 zł , zmiana od tamtej pory: -42,74%

Re: Dziękuję tym co mi oddali…)

Zgłoś do moderatora
Informacje mają charakter informacyjny i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej.
To może się wydarzyć i to nie jest marzenie, tylko realny scenariusz — zależny od decyzji politycznych w USA i odwagi zarządu Hemp&Health.
Dlaczego to możliwe?
USA są na finiszu procesu reschedulingu marihuany, czyli zmiany jej klasyfikacji jako leku. Projekty są gotowe, a Trump zapowiedział, że chce to dokończyć przed wyborami — czyli najpóźniej do listopada 2025.
SAFE Banking Act, czyli ustawa dająca firmom konopnym dostęp do banków, ma szansę przejść jeszcze w tym roku. Są naciski z obu stron — republikanów i demokratów — a dodatkowo branżę wspierają celebryci, weterani, lekarze i lobbyści.
THC Pharma działa w modelu importu leków z zagranicy. Jeśli USA zalegalizują marihuanę medyczną i otworzą eksport, firma może szybko wykorzystać dostęp do tańszego, certyfikowanego surowca z USA — w ramach legalnego importu i rejestracji leków w Polsce.
Zarząd Hemp&Health już zrobił pierwszy krok — 30 czerwca przegłosowano kluczowe uchwały otwierające drogę do rozwoju, emisji i inwestycji. Kolejne NWZ zwołano na 31 lipca. To może być moment ogłoszenia kierunku USA, partnerstw lub nowych ruchów kapitałowych.

Czekam na waszą ripostę, ale i na dobre wieści, bo ten układ może mieć potencjał większy, niż się wielu wydaje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HEMP 4,88% 0,19 2026-02-25 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.