Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,36 zł , zmiana od tamtej pory: 102,43%

Re: Dzieje się

Zgłoś do moderatora
Cała giełda jest sponiewierana, mało indywidualnych inwestorów. OFE w odwrocie. Zagranica też nieszczególnie się interesuje WIG-iem
A miało być, tak pięknie
Największa giełda w Europie, przejęcie giełdy Wiedeńskiej, trele morele druga Irlandia

a wyszła brzydka, śmierdząca kupa...

Ale trzeba być optymistą...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DIGITANET 0,00% 10,85 2022-05-17 11:37:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.