A po za tym zamierzam tak zrobić w najbliższych dniach na kilku spółkach i nabyć prawa dywidendy. A tu jak kurs nie spadnie to najwyżej kupię później ponownie po 107 lub 108 zł a co w tym czasie zarobie na maratonie po dywidendy to moje. Wychodzę tylko z zyskiem a tu kurs jeszcze postoi