Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  228,00 zł , zmiana od tamtej pory: 3,51%

Re: Dywidendy

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-11-01 o godz. 12:53 ~Pytamsie napisał(a):
> Skoro wyniki są tak dobre to czego dywidendy są takie słabe???

Odpowiem ci w punktach
1. Wynagrodzenie Filipiaka nie pana Filipiaka za 2020.r. ponad 18 mln zł
2.Kupno samolotu Jet
3. Finansowanie Cracovi.
4. Bentley i inne bo Filipiak to gość i byle czym nie będzie jeżdził.
A DLA NAS OCHŁAP 1,5 zł na akcję l220-230 zł.Niech sobie lepiej weźmie to gówno. Asseco ponad 3 zł dywidendy corocznie przy cenie akcji 70 zł i facet na poziomie pan Góral.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMARCH -4,07% 236,00 2021-06-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.