Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,70 zł , zmiana od tamtej pory: 70,04%

Re: Dywidenda - żenada

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-03-27 o godz. 15:55 ~Seba napisał(a):
> Dla mnie mogliby w tym roku nie płacić wcale, a raczej skupić się na rozwoju i obniżeniu zadłużenia. Na spółkę stawiam długoterminowo

To znaczy, że kupiłes na górce po 28 zł. Przykre to inwestowanie długoterminowe...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VOXEL -3,96% 43,70 2021-02-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.