Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,20 zł , zmiana od tamtej pory: -8,16%

Re: Dywidenda w 2022

Zgłoś do moderatora
Moim zdaniem będzie minimum na takim poziomie jak rok temu. Może być też dużo wyższa, bo zysk już po półroczu jest dużo większy a drugie półrocze zapowiada się tylko minimalnie gorzej. Zobaczymy czy więcej pójdzie na dywidendę, czy na finansowanie rozwoju. Tak czy siak będzie dobrze! :) Nawet te 2pln na akcję to ponad 5%, więc elegabcko.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DECORA -2,44% 36,00 2021-11-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.