Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  76,00 zł , zmiana od tamtej pory: -5,26%

Re: dywidenda = strata

Zgłoś do moderatora
Myślę że jak ktoś się jeszcze załapie po 70 to będzie miał bardzo dużo szczęścia.
Wyniki za Q2 dużo pokażą. Z reguły pierwszy kwartał był bardzo słaby a realizacja zysków przypadała na Q4. W tym roku już pierwszy kwartał dał rewelacyjny wynik, więc albo będą żniwa, albo ten roku będzie wyglądał zupełnie inaczej niż wszystkie dotychczasowe. Wg mnie to pierwsze jest bardziej prawdopodobne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV -0,55% 72,00 2020-03-30 17:00:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.