Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,18 zł , zmiana od tamtej pory: -5,05%

Re: Dywidenda i przyjęcie polityki dywidendowej

Zgłoś do moderatora
No mała dywidenda ale zmiana wizerunkowa gigantyczna.
W obecnej sytuacji 3% rocznie to 3 razy lepiej niż na rachunku w banku, to tak na żarty. Nie wierzę jednak , że nie zależy im na wysokim kursie. Nie po to wsadzili tu 30 mln , żeby mieć z tego 3% rocznie. To już jest 3 lata od tej inwestycji tj objęcia akcji przez założycieli. Najlepsze przed nami czyli debiuty spółek córek na giełdzie i mam nadzieję godziwe wyceny.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN -1,43% 2,07 2021-09-24 16:31:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.