> Pamiętajcie, że tutaj co roku jest większa dywidenda. Pewnie istotna większość akcjonariuszy wie i nigdy nie sprzeda ale wy czyli ulica niekoniecznie i sprzedaje. Pozdrawiam
nie wyzywaj ludzi którzy którzy podejmują ryzyko i rozgrywają rynek shortując, starając się kupować taniej, a nie taki żółwik który kupił i trzyma i cieszy się że jest bezpieczny, celem życia nie jest przeżycie Panie Kolego.