dywidenda 2% ale nie o nią dzisiaj chodzi na wasko - a o potencjał do wzrostu a ten jest jeszcze 25%-50% w mojej ocenie!
ps Wajda zabierze 2mln zł na czysto z Wasko a my ochłapy ale to jego prawo w końcu jest większościowym akcjonariuszem i to jego dziecko.... ale ale dał by nam też zarobić