Dnia 2023-04-18 o godz. 18:34 ~Mania napisał(a):
> Siemanko.
> > Wiecie może kiedy będzie wypłacana dywidenda?
Polecam zaglądać, choćby tu:
https://www.bankier.pl/gielda/notowania/akcje/XTB/komunikaty
Jak przeczytasz i nie zrozumiesz, albo będziesz miał problem z interpretacją pisz, chętnie ktoś ci pomoże... z praktyki wiem, że zwłaszcza trole spadziowe są skore do pomocy na temat informacji ze spółki, tylko w ich przypadku musisz wziąć poprawkę na wiarygodność pisanych przez nich informacji.
Xddddddddd