Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,70 zł , zmiana od tamtej pory: 44,59%

Re: Dywidenda

Zgłoś do moderatora
Po obrotach w ostatnich dniach i dzisiejszym wnioskuję:
Że prawdopodobnie fundusze z akcjonariatu, akcjonariusze i ich bliscy lub osoby drugie, wiedziały o tej dywidendzie, dlatego skupowali od przełomu marca kwietnia do dnia wczorajszego. Widać to po obrotach, a dzisiaj ewidentnie przed jej ogłoszeniem był duży przemiał. Po ukazaniu się espi, obroty że znikomych podskoczyły nieznacznie, aż do zamarcia przed końcem sesji.
Ewidentnie jest to zwykle szachrajstwo i jutro w tej sprawie zadzwonię do knfu.
Nie będzie tak robić firma, w którą zainwestowałem, wierzyłem i pokładałem nadzieje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 0,44% 22,70 2022-07-06 13:23:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.