roadshow to spotkanie zarządu z potencjalnymi inwestorami, takimi jak zarządzający funduszami itd,
na ktorym przedstawia sie spółkę, jej potencjał itd, a jednoczesnie daje sie okazje do zadania wszystkich potencjalnych pytań i rozwiania watpliwosci.
chodzi o to zeby zainteresowac tych ludzi wejsciem w akcje
no i przez covid bedzie sie to odbywalo zdalnie - dlatego virtual