Plan zarządu jest prosty. Chcą masowo pozyskiwać klientów i dać im jak największe spektrum różnych narzędzi do inwestowania. Chcą rozbić swoje dochody na jak najwięcej różnych produktów, by zwiększyć swoją elastyczność na różne regulacje, wahania rynkowe itp. Chcieli tego wcześniej, bo wcześniej miały być opcje i krypto. Wszystko opóźnia się przez licencję i regulacje, choc idzie do przodu na poszczególnych rynkach. Wystarczy przejrzec raporty by zobaczyć, że coraz więcej mają też z ,,nudnych" źródełek jak oprocentowanie środków, akcje, przewalutowania. Warto podkreślić, że oni chcą zarabiać coraz więcej na wszystkim, ale nowe wektory biznesu mają zmienić skalę poszczególnych odnóg.