Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,85 zł , zmiana od tamtej pory: -69,55%

Re: Dwa główne problemy

Zgłoś do moderatora
Wiesz co jest najgorsze? Jestem w 99% pewien, że nie przesunęli premiery gry z powodu tego programu motywacyjnego, bo jednym z kamieni milowych było wydanie jej przed 30 października.

Wiem jest to żenujące, ale podejrzewam że jest to niestety jedna z przyczyn, że gra w takim stanie została w ogóle wydana.

No a niskie oceny przekładają się znowu na spadek sprzedaży. Mają czas z łatkami w zasadzie do weekendu. Niedługo jest kolejna premiera gry o ciężarówkach i ona zatopi ATS już koncertowo jak okaże się lepsza jakościwo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ROAD -0,35% 5,74 2025-10-27 15:59:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.