Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Dużo Was tu jest?

Zgłoś do moderatora
Skoro mówisz, że są tu same wydymuchy to trzeba wybierać te najlepsze, które pozwolą zarobić, a na pewno jest nią Ari. Wycena śmieszna, mało akcji, niski ff, spółka nie ma strat, a 170k zysku przy 650k przychodów to niezly wynik. Zobaczymy jak będzie w 1 kwartale tego roku. W końcu sypacze skończą wywalać akcje a wtedy zaczniecie podbierać z prawej i kurs będzie rósł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARI -4,55% 0,38 2025-09-18 12:34:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.