super wiadomości na koniec roku
ale trochę, jak niewierny Tomasz, zapytam, czy można to zweryfikować, że rozwiązanie XTPL jest "unikalne na skalę całego świata"?!? To tak brzmi tak nierealnie, że aż trudno w to uwierzyć, że to może być prawda...
Poza tym mam wątpliwość, co z tego będzie miał XTPL, jak kilka centrów badawczych opatentuje swoje rozwiązania uzyskane na urządzeniach XTPL, tak jak ostatni nabywcy mówią "Naszym celem badawczym, który następnie chcemy wdrożyć dla naszych partnerów komercyjnych jest opracowanie ultraczułych organicznych drukowanych biosensorów zintegrowanych z trójwymiarowymi, dopasowującymi się i elastycznymi podłożami, które to biosensory po wykorzystaniu będą ulegać biodegradowalności."
Co skapnie dla nich w spółce XTPL?
Kasa za drukarkę i tusze?
pozdro