Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  64,00 zł , zmiana od tamtej pory: 41,09%

Re: Drugi BUMECH ???

Zgłoś do moderatora
EBITDA 30mln PLN, czyli liniowo daje 7,5mln PLN w 2022, 15mln PLN w 2023 i 7,5mln PLN w 2024 + mega wynik IQ + spodziewane super wyniki IIQ 2022 + przejęcie biznesu po Lotos-ie = duża firma jeszcze niestrzeżona prez rynek ze wielkim potencjałem do wzrostów - nie zdziwi mnie w tym roku przebicie 100 zł za akcję, a w 2022 rekordowa dywidenda :-), pozdrawiam akcjonariuszy Unimot

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT 0,67% 90,30 2022-11-29 09:04:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.