Nigdzie nie lecimy adameczek. Jutro na kursie zobaczysz. Mam nadzieję że uklepiemy 13. Na razie w prasie gamingowej nie ma art. Dopiero to przyciągnie inwestorów którzy zakupią akcje. Jedynie liczę że część z obecnych inwestorów wyżej wyceni papier i nie będzie walić na poziomie 13 a 14 licząc na większe zyski, przez co zebranie małej ilości akcji wybije kurs. Ale wybije tylko bo długofalowo potrzebne paliwo informacyjne że przemieniło obrotami niższe poziomy. Na PLW niewielkie zainteresowanie CFG może paru mądrych drobnych wejdzie w papier. Ale gratuluję Panowie jeszcze CFG czarnym koniem znowu będzie.