A najgorsze jest to, że po tych wczorajszych spadkach wig odbija a ten śmieciuch stoi w miejscu. Jak wig spada to ten leci na łeb na szyję. Ale jak wig rośnie to ten gniot nawet nie drgnie. Taki to śmieciuch.
wojtuś, przestań się kompromitować. Ubrałeś się w śmiecia i teraz ci cieplutko. Prawie jak wtedy gdy tatuś ci wkłada rękę gacie.