Kulka, to że drobnica wyprzedaje to fakt. Wystraszyly sie dzieciaki, ktos dorzucil akcji i prosze co sie dzieje... Moze skoro taka wkurzona jestes to Ty dzis sprzedalas swoj pakiet ?
Poczytaj o hipokryzji..
Nie puszczać zwieraczy bo wpadniemy w szambo... Przenośnia adekwatna.
P.S
Na forum bankiera trzeba zrobic jakis dzial gdzie bedziecie mogli sie przegrzeźniać...